Opouštíte nás, aniž byste si přečetli 10 tipů, jak ušetřit na správě vozového parku?
Zanechte nám svůj e-mail a my vám zašleme e-book na pozdější čtení.
Na konci loňského roku se vydal Honza a Vašek na tříměsíční dobrodružnou cestu napříč Evropou a Asií až do Kyrgyzstánu. Díky našemu trackeru mohla celá veřejnost sledovat, kde se aktuální pohybují a co vše mají za sebou. Jak probíhala naše spolupráce pro vás shrnul účastník expedice Jan Šmíd.
"Než jsme vyrazili na naší velkolepou tříměsíční cestu autem z Českých Budějovic do Kyrgyzstánu, tak jsme si říkali, že by bylo fajn, aby byl náš pohyb nějak trackovaný. Už jen pro to, že se o nás naše družky, maminky, babičky, tatínkové, dědečkové, přátelé a kamarádi nesmírně báli a chtěli prostě alespoň vidět tu pohybující se tečku po mapě. A za druhé nám to přišlo zajímavé i pro naše účely například pro zpětné dohledání různých lokací, informaci o celkových najetých kilometrech apod. Proto jsem začal hledat na internetu různá řešení, která by připadala v úvahu…nicméně moc použitelných jsem nenašel. Shodou okolností mi kamarádi z expedice „Jedeme daleko“ doporučili firmu GPS Dozor a ještě že tak udělali.
Ihned jsem jim zavolal, komunikace byla rychlá vstřícná a moc příjemná, načež slovo dalo slovo a už jsme si vezli z Prahy krabičku z GPS sledovačem a akumulátorem, kterou jsme následně umístili do přední části autoboxu od Neumanna, kde zůstala po celou cestu.
Firma nám poskytla i odkaz na mapu, který jsme si mohli vložit jak na webovky tak na FB a všichni doma měli rázem přehled o našem pohybu na této daleké cestě. Za ony tři měsíce jsme nemuseli baterku vůbec nabíjet a dokonce přes varování, že sledování nepoběží v Kyrgyzstánu kvůli místnímu operátorovi, jsme byli k vidění na Google Maps podkladu i tam. Opravdu můžeme ocenit přesnost a spolehlivost zařízení i celkově daného řešení a zároveň neuvěřitelnou pohodovou komunikaci s klukama z GPS Dozoru."
Více informací o výpravě na Ťan-šan se dozvíte zde.
Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se vám.